fashionholic@gazeta.pl
Blog > Komentarze do wpisu

DRESS FOR SUCCESS CZYLI TWÓJ STRÓJ JAKO KOMUNIKAT BIZNESOWY

 

DRESS FOR SUCCESS CZYLI TWÓJ STRÓJ JAKO KOMUNIKAT  BIZNESOWY

Sposób w jaki  się ubierasz świadczy o tym, kim jesteś - jako osoba i jako reprezentant firmy. Spójrzmy prawdzie prosto w oczy, to ubrania, w przeważającej części są odpowiedzialne za tzw. pierwsze wrażenie, czy tego chcesz czy nie.


Za każdym razem gdy ktoś nowy pojawia się w pomieszczeniu po raz pierwszy, w przeciągu kilku sekund powstaje osąd na temat nie tylko charakteru tej osoby, ale również jej umiejętności, kompetencji i inteligencji.


Nie musisz wypowiedzieć ani jednego słowa, by uformowano opinię na twój temat. Będzie ona inna gdy jesteś ubrana w klasyczny czarny kostium i inna gdy masz na sobie bluzę z kapturem i poszarpane jeansy .


Niezależnie od tego, kim naprawdę jesteś,  ubrania będą przemawiać za Ciebie jako pierwsze. Można powiedzieć, że to ubiór odpowiedzialny jest za postrzeganie takich cech jak profesjonalizm, wiarygodność, inteligencja czy też status społeczny. Poniższe zestawy ubrań pomogą Ci w kreowaniu profesjonalnego wizerunku, który będzie wiarygodnym świadectwem twojej inteligencji i pozycji w firmie.

Oto kilka zestawów, które stworzyłam. Mam nadzieję, że ci się spodobają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niedziela, 16 maja 2010, fashionholic

Polecane wpisy